Kancelaria prawnicza specjalizująca się w prowadzeniu spraw kredytów frankowych

Kancelaria prawna specjalizująca się w prowadzeniu spraw kredytów frankowych Adwokat Urszula Rajkowska zajmuje się odfrankowieniem albo unieważnieniem kredytów frankowych. Niemałe doświadczenie sprawia, że interesanci, jacy do tej pory byli zdecydowani na korzystanie z tych świadczeń są z tego nad wyraz usatysfakcjonowani. Do każdej z umów z bankiem ekspertka nastawiona jest indywidualnie, dokonując analiz wszystkich zapisów.

W efekcie pozwy frankowe skonstruowane są poprawnie, co przyspieszy prowadzenie sprawy w sądzie i związane jest z powodzeniem w sprawie. Adwokatka wyspecjalizowana jest w prawie bankowym, finansowym oraz konsumenckim, prowadząc sprawy kredytów indeksowanych i denominowanych do waluty franka szwajcarskiego. Odfrankowienie kredytu świadczone jest nie tylko wobec klientów z Warszawy, lecz z całej Polski.

Cechą rozpoznawczą zespołu zajmującego się frankowiczami jest to, że wdraża pro konsumenckie podejście do kosztów procesu, ze względu na co wygranym sprawy jest kredytobiorca. W celu rozpoczęcia procesu unieważniania kredytu we frankach należy skontaktować się z adwokatem przez kwestionariusz umieszczony na stronie głównej biura adwokackiego. Indywidualne podejście do klienta i jego umowy z bankiem daje pewność uzyskania dobrych efektów przed sądem. Dla osób, które przeszły już swój stres w tym zakresie ma to wyjątkowe znaczenie.

Doświadczenie w tematyce frankowej i wiedza z zakresu ekonomii pozwala napisać elastyczny oraz skuteczny pozew. Poziom zaangażowania w sprawę klienta, sprawna obsługa i minimalizacja kosztów procesu wraz z określoną kwotą obowiązującą za poprowadzenie sprawy sprawiają, że sporo osób chciałoby korzystać z usług właśnie w takim miejscu. Każdy, kto ma zamiar unieważniać kredyt we frankach może oczekiwać na: nieodpłatne przeanalizowanie umowy, oszacowanie wartości nadpłaty, opracowanie pozwu i anulację kredytu frankowego. Usługi prawników są kompleksowe.

Dodaj komentarz