Renomowany kantor kryptowalut na terenie Szczecina

Kantor Bitcoin to profesjonalny kantor kryptowalut w Szczecinie. Jest to miejsce utworzone z myślą o tych osobach, które systematycznie lokują kapitał w kryptowaluty i zależy im na tym, żeby wypłacić zgromadzone środki w bezpieczny oraz szybki sposób. Następną zaletą takiego punktu jest to, że wszystko można zrobić poufnie, bo w bitcoin szczecin można zarezerwować spotkanie z wyprzedzeniem i nie martwić się osobami postronnymi. W miejscu takim prędko można wymieniać wirtualną walutę na rzeczywiste środki finansowe, równocześnie mając pewność, że utrzymana będzie prywatność.

Każdy, kto jest zainteresowany szczegółami współpracy, może o wszystkim dowiedzieć się ze strony www lub zadzwonić oraz dowiedzieć się szczegółów od ekspertów. Konsultację można zamówić telefonicznie lub wirtualnie. Na stronie znajduje się konkretny odnośnik za pośrednictwem jakiego można przekierować się do systemu rezerwowania. W kantorze można Bitcoiny jednocześnie sprzedawać, jak i nabywać. Regularnie aktualizowane są wiadomości o tym, ile można dostać za jednego Bitcoina oraz ile trzeba za niego zapłacić.

Aby umówić się w kantorze, trzeba każdorazowo umawiać się telefonicznie. Kolejno, już na miejscu można wpłacać albo wypłacić gotówkę w ramach inwestowania w Bitcoina. Do kwoty 15 000 euro operacje w kantorze są anonimowe. Prowizja dla każdej transakcji wynosi 4% od ceny obowiązującej na giełdzie. Poniżej pięciu tysięcy złotych istnieje dodatkowa opłata, jaka wynosi 150 złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin podane są na stronie, aczkolwiek na specjalne życzenie zleceniodawców wizyta może być umawiana w dowolnym terminie. Ze względu na to że kantor ulokowany jest w centrum Szczecina, nikt nie ma problemu z tym, żeby do niego dojechać. Jeśli w takim razie tylko komukolwiek będzie zależało na tym, aby wpłacać albo wypłacać przychody z inwestowania w kryptowaluty, wystarczy że skieruje się do kantoru i zrealizuje wszystko, na czym będzie mu zależeć.

Dodaj komentarz