Wszechstronna oferta szkoleń, przeprowadzanych w Imperium Szkoleniowym

Wszechstronna oferta kursów, wykonywanych w Imperium Szkoleniowym zawiera szkolenia stacjonarne na terenie Krakowa oraz w stolicy, a także kursy w formie zdalnej. Klienci mogą wybierać kursy takie jak: MS Excell, MS Office, kursy z obsługi baz danych, szkolenia z obsługi programów graficznych, kursy z programowania, szkolenia z projektowania stron www, szkolenia z Business Inteligennce, szkolenia z bezpieczeństwa informacji IT, szkolenia ze zwinnej metodyki, bądź też kursy z modelowania procesów biznesowych. W obrębie e – learningu udostępnione są kursy: Teams, Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Outlook.

Klienci biznesowi bardzo często zdecydowani są także na udział w szkoleniach zamkniętych. W Imperium Szkoleniowym wystosowane są w dodatku szkolenia w formie jednoosobowych warsztatów. Każdorazowo zasięg szkolenia jest indywidualnie omawiany przez instruktora z klientami. Interesującym punktem w ofercie są kursy niestandardowe. Mogą one się odbywać w firmie klienta.

Chętnie korzystają z tego klienci, jacy mają w konkretnym czasie w swojej siedzibie wdrożone niestandardowe oprogramowanie. Szkolenia Imperium Szkoleniowego stuprocentowo odpowiadają na potrzeby rynku dotyczącego prowadzenia kursów IT w przystępnej formie. Dostępne szkolenia przeprowadzają wyłącznie sprawdzeni instruktorzy, posiadający tytuł Microsoft Certified Trainer oraz MOS. Po odbytym szkoleniu kursanci otrzymują certyfikaty ukończenia szkolenia. Są one dostępne w języku polskim a także angielskim.

Kursy przygotowywane są na dowolnym etapie wiedzy uczestników, a na prośbę klientów mogą zostać przygotowane na sposób indywidualny. Do najpopularniejszych kursów wliczają się: MS Teams, MS Excel, jak i MS Project. Na stronie www przedsiębiorstwa https://imperiumszkoleniowe.pl/do-czego-sluzy-visual-basic/ można zaznajomić się ze szczegółowym opisywaniem określonych kursów, zobaczyć ile kosztują oraz ile czasu należy na nie poświęcić. Jeśli klient przekona się na zakup szkolenia w formie e – learning to otrzyma: dostępność do lekcji z najważniejszymi wiadomościami na temat użyteczności oprogramowań oraz do klarownych video z instruktażami.

Dodaj komentarz