Funkcjonalne meble do kuchni na indywidualne zamówienie

Praktyczne meble kuchenne na wymiar robi zakład Smok z Lublina. Plan wykonania opiera się na dwóch ważnych wyznacznikach: kwestiach estetycznych odpowiadających gustom klientów oraz wygodzie pracy w czasie robienia przeróżnych zadań w kuchni. Jak wiadomo, w pomieszczeniu kuchennym można spędzać wiele czasu oraz przygotowuje się posiłki. Dlatego, przestrzeń w niej powinna zostać optymalnie wystylizowana. Ponadto, dużą uwagę zwraca się też na wygląd umeblowania kuchennego, bo coraz częściej kuchnie są otwarte na salon.

W czasie pracy nad projektem bierze się pod wzgląd: kształt oraz ilość szafek, wybarwienie frontów, a także rozmieszczenie określonych części składowych mebli kuchennych. Po rozmowie z klientem utworzona zostaje prezentacja graficzna kuchni, a po jej zaakceptowaniu może być wykonane zlecenie. Poza atutami estetycznymi uwzględnione są: wygoda pracowania podczas gotowania, miejsce do przechowywania osprzętu agd, akcesoriów do kuchni oraz żywności, adekwatna do liczby osób mieszkających w danym domu, uwzględnienie systemów takich jak szuflady samodomykające, albo otwierające się do góry fronty.

Poprzez spersonalizowanie projektu można chwalić się przez wiele lat idealnie prezentującą się kuchnią. Na stronie marki Smok, pod linkiem http://smok.biz.pl/meble-kuchenne/ da się zobaczyć różne projekty mebli kuchennych, potwierdzające renomę firmy meblarskiej.

Tworząc meble kuchenne szkicownicy i stolarze kierują się ich ergonomią. Dzięki temu, nie będzie mowy o skrępowanych ruchach przy przygotowywaniu potraw. Kuchnia jest rozdzielona na części: przechowywania, zmywania, gotowania i pieczenia, szykowania, miejsca na zapasy. Zawsze brane pod uwagę są: wielkość określonej jadalni, jak i dotychczasowe nawyki klientów. Jakość prezentacji stolarki meblowej jest wysoka, czyli można mieć gwarancję, że z kuchni będzie się robiło użytek przez długi czas. Zleceniodawca ma wpływ na to, jak wygląda zamówienie, między innymi dobierając materiały dodatkowe, wykorzystywane w meblach.

Dodaj komentarz