Przebieg procesu projektowego w Studio Wnętrz D’Interior

Przebieg wykonywania projektów w Studio Wnętrz D’Interior jest efektywny, w takim razie klienci wiedzą, że szybko uzyskają taką aranżację wnętrz na jakiej im zależy. Architekt wnętrz Gdańsk przygotowuje projekty wnętrz mieszkań, apartamentów, domów a także wnętrz publicznych. W pierwszej kolejności architekci przeprowadzają wnikliwe rozmowy z klientami, żeby maksymanie zrozumieć wymagania osoby prywatnej albo inwestora. Na bazie analizy potrzeb zleceniodawcy stworzony jest układ funkcjonalny.

W następnej kolejności, przygotowana jest koncepcja wnętrza pod kątem stylistyki pomieszczenia, barw oraz innych detali. Zleceniodawca dostaje fotorealistyczne wizualizacje trójwymiarowe razem z rysunkami technicznymi. Można również skorzystać z usługi konsultacji projektowej, polegającej na tym, że projektant wnętrz spotyka się z inwestorem w miejscu wykonania zlecenia. Może on wówczas udzielać użytecznych wskazówek co do: aranżacji wnętrza, kolorystyki poszczególnych pomieszczeń, mebli, czy tego, jakie mają zostać wykorzystane materiały wykończeniowe. Jeżeli zleceniodawca ma takie życzenie, to konsultacja może być rozszerzona o zakupy w sklepie. Można też pracownikom Studia D’Interior zlecić zrealizowanie zamówień wyposażenia i nadzór dostaw.

Wtedy inwestor jest odciążony od składania zamówień powiązanych z uposażeniem, materiałami, czy meblami. W efekcie, można zamieszkać w domu marzeń. Gdańskie Studio Wnętrz wyspecjalizowane jest w projektach wnętrz luksusowych oraz modernistycznych. Jeśli więc ktokolwiek marzy o tego typu przestrzeni do życia albo pracy, to musi kontaktować się ze zdolnymi projektantami. Klienci doceniają to, że kwoty ustalane są na podstawie indywidualnych przesłanek oraz autorsko utworzonych pakietów projektowych. Zbiór realizacji Studia Wnętrz prezentuje się imponująco, co oznacza, że warto zaufać marce D’Interior. Niebanalne projekty wnętrz przekonują, że budują ją eksperci. Każdy projektant wnętrz jest maksymalnie zaangażowany w zlecone zamówienia.

Dodaj komentarz