Profesjonalna naprawa przekładni kierowniczej

Rzetelna naprawa przekładni kierowniczej to domena marki REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Usługa realizowana jest w odniesieniu do samochodów osobowych i dostawczych. Na świadczenia jakimi są naprawa maglownic przyznawana jest 365 dniowa gwarancja. Firma funkcjonuje na równi stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Doświadczeni mechanicy w pierwszej kolejności wszystko analizują, a potem usuwana jest rdza i odbywa się wyregulowanie całości.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje tak samo stacjonarnie, jak i wysyłkowo, czyli zepsutą część można wysłać. Zregenerowane przekładnie są następnie przesłane za kaucją zwrotną. Kiedy do mechaników dostarcza się zepsutą część, w pierwszej kolejności zajmą się oni analizowaniem takiego elementu, zanim jeszcze go rozbiorą. Po usunięciu rdzy, wżerów i korozji zostanie dopasowana tuleja prowadząca do przekładni samochodowej. Wymienione będą również uszczelniacze na spersonalizowane dla konkretnego modelu.

Będą to podzespoły oryginalne, wobec czego można być pewnym, iż okażą się sprawne przez dłuższy czas. Po wymianie uszczelniaczy wykonana zostanie całościowa naprawa przekładni, gwarantująca dłuższy czas zastosowania. Po jej ukończeniu każda z maglownic poddana jest testom ciśnieniowym. Przedsiębiorstwo ma już w portfolio imponującą liczbę naprawionych przekładni. Ze względu na to, że ma 22 filie na terenie całego kraju, nie ma kłopotu z tym, żeby skierować się do wybranego punktu, abstrahując od tego gdzie się zamieszkuje lub zwyczajnie wysłać element.

Naprawioną maglownicę otrzyma się max do 3 dni roboczych. To pozwala prędzej cieszyć się sprawnym autem i nie obawiać wypadku. Z uwagi na to że jazda z uszkodzoną przekładnią nie zalicza się do bezpiecznych, nie można tego zbagatelizować. Może albowiem dojść do zablokowania kół w jednej pozycji lub może dojść do utraty możliwości skręcania. Wtedy natomiast podwyższa się ryzyko wypadku. Z tego powodu należy reagować, o ile dostrzeże się już początkowe objawy, nawiązując kontakt z przedstawicielami podanej firmy.

Dodaj komentarz