Wykwalifikowany doradca do spraw nieruchomości

Doświadczony doradca do spraw nieruchomości Joanna Bogacz cieszy się niemałym zaufaniem pośród klientów. Ekspertka od pierwszych chwil zabiega o utrzymanie najwyższych standardów w obsłudze, kierując się własnym doświadczeniem zawodowym. W przypadku sprzedaży, jak i zakupu nieruchomości wyjaśnia klientom niejasności.

Zajmuje się także w ich imieniu kwestiami formalnymi. Doradca przedstawia klientom te oferty, jakie bazują na określonych strategiach marketingu, co wyróżnia tryb jej wykonywania obowiązków i powoduje, że w czasie zakup mieszkania od dewelopera wszystko toczy się jak należy.

Na stronie internetowej ekspertki można zapoznać się z wszystkimi informacjami dotyczącymi reguł współpracy oraz dowiedzieć się o tym, czym ona dokładnie się zajmuje. Potencjalni klienci mogą pobrać darmowy e book a także bezzwłocznie kontaktować się za pośrednictwem formularza. Licencjonowana doradca do spraw nieruchomości zawsze w pierwszej kolejności dba o interes klientów. Dlatego oferta dostosowana jest do wymagań zleceniodawców.

Specjalistka działa w głównej mierze w województwie małopolskim, natomiast jeśli jest to potrzebne, to może także świadczyć usługi w całej Polsce. Jeżeli zleceniodawca powierza Joannie Bogacz własną nieruchomość to może być pewien, że będzie zajmować się ona nią rzetelnie i dopilnuje niezbędnych kwestii formalnych.

Agentka nieruchomości wychodzi z założenia, że sprzedaż czy kupno nie ograniczą się wyłącznie do umieszczania propozycji na portalach. Dba o to, żeby potraktować to jako proces, do jakiego zastosuje sporo technologii. W związku z tym zleceniodawcy cenią w niej to, że wychodzi ona poza schematy. Na dodatek specjalistka bez przerwy koncentruje się na tym, aby pozostawać na bieżąco z wszystkimi aktualnościami z branży nieruchomości. Oddając jej zlecenie, klient ma pewność, że wszystko będzie zrealizowane jak trzeba. Wystarczy sprawdzać opinie znajdujące się na witrynie, by nabrać przekonania, że to osoba, która zna się na swojej pracy i stale się rozwija.

Dodaj komentarz