Zalety osiedla Konstelacja 2E

Walory osiedla Konstelacja 2E motywują do tego, żeby zakupić w takim miejscu apartament. To mieszkania blisko Krakowa, doskonale umiejscowione. Bardzo blisko apartament zielonki znajduje się szkoła w Bibicach, przedszkole, jak i centrum handlowe w Węgrzycach.

Dlatego to doskonała opcja dla rodzin z dziećmi. Na witrynie opublikowany jest rozkład osiedla, ceny za apartament i w tym samym czasie można także dokonać rezerwacji. Fundamenty każdego z lokali mieszkaniowych są mocne. Ściany zewnętrzne zostały właściwie ocieplone, a elementy jakimi są stropy, schody, balkony oraz balustrady zrobiono z wysokiej jakości materiałów.

Dach wykonany jest z mocnej płyty betonowej. Jest tu także zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Pozostałe atuty powiązane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, a także stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy apartament ma potrzebne instalacje, wpływające nie tylko na praktyczność, lecz też i na odczuwany komfort. Każda działka ogrodzona jest panelami. Dostępne są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne i światłowód. Ogród jest przestronny i wyplantowany, a więc można się na nim relaksować. Do wybrania są 4 typy apartamentów, mające powierzchnię od 64 do dziewięćdziesięciu dwóch m2. Wnętrza w dwupoziomowych mieszkaniach zostały zaprojektowane w celu utworzenia takiej przestrzeni, na jakiej będzie zależało grupie docelowej.

Zwłaszcza, że można korzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper który współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamawiać klasyczne, jak i unowocześnione kuchnie marki NOBILIA oraz ATLAS KUCHNIE. Godni zaufania dostawcy to duże ułatwienie i można także zamawiać wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. Pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to jedynie niektóre z elementów poświadczające o nowoczesności osiedla.

Dodaj komentarz