Balustrady kute wykonywane w Pracowni Kowalstwa Artystycznego i Metaloplastyki Krzysztofa Janowicza

Balustrady kute wykonywane w Pracowni Kowalstwa Artystycznego i Metaloplastyki Krzysztofa Janowicza są wykonywane w ramach rękodzieła. Metal świadczy o ich najwyższej jakości. Zamawiający mogą decydować się na balustrady zewnętrzne oraz wewnętrzne. Wzór każdej balustrady dopasowany jest indywidualnie do designu budynku a także otoczenia w jakim się znajduje. To powoduje, że wszystko potem jest spójne pod względem designu. Jeszcze do niedawna metal kojarzył się przede wszystkim z wyrobami surowymi oraz nastawionymi jedynie na praktyczne zastosowanie.

Obecnie widać odejście od tego coraz bardziej, uwzględniając wartość dekoracyjną. Nowoczesne konstrukcje wykonane są w warsztacie w ten sposób, że bezzwłocznie można dostrzec, że każdy szczegół się w tym miejscu wyróżni. Co więcej, każda balustrada po wykonaniu jest dostarczona pod adres podany przez klienta, wobec czego nie trzeba się obawiać, iż zlecenie nie jest możliwe do zrealizowania.

Jeśli komukolwiek będzie zależało na oryginalnych rozwiązaniach to kowalstwo artystyczne może spełnić jego oczekiwania. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy będzie się zamawiało ogrodzenie kute, czy innego rodzaju wyrób.

Dla zamawiających mogą być zrobione balustrady kute proste, jak i wyjątkowo unowocześnione, z dużą ilością elementów. Bardzo często klienci decydują się też na zamawianie balustrad które bazują na technice metaloplastyki, wówczas można dobierać pośród motywów z roślinami, ze zwierzętami, jak i licznych pozostałych, jakie tylko się komuś podobają. Mogą to być chociażby z kwiatami albo geometryczne dekoracje.

W wypadku balustrad zewnętrznych nie trzeba się martwić, że miałyby ulec zniszczeniu pod wpływem czynników atmosferycznych, bo każdy ten wyrób jest zabezpieczany cynkowaniem ogniowym, a potem pomalowany stosownym podkładem oraz farbą nawierzchniową. Jeżeli balkon ma niestandardowy kształt, to zamówienie również może być realizowane. Wówczas barierki oraz poręcze będą zrobione na podstawie {indywidualnego|spersonalizowanego konceptu. W warsztacie można też wybierać wśród licznych wzorów balustrad kutych wewnętrznych.

Dodaj komentarz