Bramki obrotowe jako główny podzespół systemu kontroli dostępu

Cechy charakterystyczne bramek obrotowych wysokich oferowanych w Stopcontrol kupujący mogą poznać, sprawdzając konkretne modele na witrynie www. W dodatku, mogą także korzystać z wskazówek wykwalifikowanych ekspedientów. W Stopcontrol pracują eksperci, którzy dokładnie będą wsłuchiwać się w wymagania klientów i na takiej bazie dopasują model bramki spełniający wszystkie wymagania związane z kontrolą dostępu na wybranym obszarze lub w obrębie wybranego obiektu.

Imponująca jakość wykończenia, jaką mają bramki obrotowe motywuje do zakupu. Mechanizm obrotowy w tej kategorii bramek wyznaczają 3 skrzydła wykonane ze stali nierdzewnej lub cynkowanej. Rodzaj wykończenia obudowy kupujący mają okazję wybierać wśród trzech gatunków stali. Poza dwoma zaprezentowanymi jest to również stal malowana proszkowo.

Decydując się na trzecią opcję, dobiera się dowolny kolor z palety RAL. Bramki obrotowe wysokie mogą zostać stosowane wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ergonomiczny kształt każdej takiej bramki pozwoli na niezakłócony ruch skrzydeł przy utrzymaniu niedużej przestrzeni. Czytelne piktogramy sterownicze umiejscowione są na dobrze dobranej wysokości, czyli niezależnie od wzrostu, każda osoba może dostrzec wyświetlającą się sygnalizację. Mechanizm obrotowy w bramkach posiada układ wspomagający ruch ramion, który po wprawieniu skrzydła w ruch wpłynie korzystnie na obrót do pozycji wyjściowej.

Układ ma na dodatek blokadę ruchu wstecznego, uniemożliwiającą przejście w odwrotnym kierunku niż zaprogramowane jest urządzenie zewnętrzne. Funkcjonowanie bramki można w prosty sposób skonfigurować, ponieważ mają prosty w obsłudze panel sterowania. Przeglądając dokładne dane techniczne każdej bramki można prościej wytypować model jaki odpowiada posiadanym oczekiwaniom. Najważniejsze zalety bramek obrotowych wysokich to: jakość, design, praktyczność, bezpieczeństwo i optymalna ergonomia. Kupujący mogą liczyć na obsługę posprzedażową, czyli usługi serwisowe, gdy mechanizm bramki nie będzie działał poprawnie.

Dodaj komentarz