Wyjście jakie zapewnia nagrywanie i streaming ekranu w wysokiej jakości

Nowe wersje programu Action! motywują do korzystania z niego. Ze względu na to, że na bieżąco powstają nowe aktualizacje takiego oprogramowania, a więc użytkownik ma sposobność wyszukać to, co może spełnić jego oczekiwania. Mirillis ma na celu to, aby zmieniać standardowe komputery w wysokiej jakości cyfrowe maszyny służące do rozrywki. Wyróżnienia branżowe oraz opinie stałych klientów pokazują, że udało się to osiągnąć.

Z programem do nagrywania można nagrać pulpit Windows, gry oraz muzykę. Można strumieniować oraz nagrać to, co można oglądać oraz usłyszeć to potem na komputerze. Program jest łatwy w obsługiwaniu, z uwagi na to, iż ma wygodny oraz stylowy interfejs z wbudowanym menadżerem. Wydajność oraz wygoda to zalety nie do podważenia. Doskonałym rozwiązaniem jest system nagrywania urządzeń, łapiący obraz wideo z konsol do gier, innych komputerów, kamer, telewizji, smartfonów i tabletów.

Można do każdego z obrazów dodawać logo, komentarz audio albo inny element. Nowym trybem jest tryb nagrywania aplikacji. Gry można nagrać w jakości High Definition i jednocześnie je porównać. Te oryginalne rozwiązania wyznaczają na imponujące standardy produktywności dla programów które nagrywają gry oraz pulpit Windows w danej chwili. Strumieniowanie umożliwia na żywo nadać to, co dzieje się na ekranie komputera. Action! to program i nagrywarka ekranu zapewniający profesjonalne nagrywanie oraz streaming ekranu w najwyższej jakości i to do niego przekonuje.

Dodaj komentarz