Zastosowanie bardzo znanej techniki znakowania ubrań

Użycie popularnej techniki znakowania odzieży, czyli sitodruku wpływa na to, że oferta marki Terraprinting jest bardzo atrakcyjna. Sitodruk jest metodą cenioną na przykład z uwagi na oszczędność. Pozwala bowiem pozyskać niższe koszty jednostkowe przy dużych nakładach. Eksperci z podanej drukarni stosują do druku najwyższej jakości farby. Z tego powodu rezultaty są idealne, a nadruki z sitodruku cechują się najwyższą solidnością. Jeśli klient ma takie życzenie, to stosowane są nie tylko farby klasyczne, ale też pozwalające na pozyskanie efektów większych, a więc wykorzystany jest nadruk wypukły lub neonowy.

Sitodruk stosowany jest na odzieży marketingowej, sportowej oraz roboczej. Technika sitodruku bazuje na nanoszeniu na materiał farb poprzez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita bazuje na zakryciu części otworów oraz pozostawieniu tylko tych przez jakie powinny przechodzić farby. Każdy kolor nakładany jest osobno, a utrwalenie nadruku ma miejsce, gdy wpływa na niego wysoka temperatura. Drukarnia sitodrukowa, jaką prowadzi marka Terraprinting oferuje zrobienie druku przy wykorzystaniu karuzeli automatycznej, półautomatycznej lub ręcznej. Specjaliści z terraprinting.eu polecają klientom decydować się na sitodruk wówczas, gdy chcą drukować oni duże nakłady, wynoszące powyżej sto sztuk z takiego samego wzoru. Mało tego, propozycja usług dedykowana jest dla zleceniodawców, którzy zechcą wydrukować niewielkie ilości, lecz z wykorzystaniem jednego albo 2 kolorów.

Zapewnione jest to, że o ile komuś będzie zależało na wysokiej jakości nadruku na odzieży oraz akcesoriach reklamowych, to sitodruk jest może to zagwarantować. Wycena świadczenia w zaprezentowanej drukarni ustalona jest indywidualnie, z uwagi na to, na ile utrudniona jest realizacja zamówienia. Przy wycenie uwzględnia się: nakład i wymiar nadruku, projekt graficzny pod względem ilości użytych wybarwień, rozmiar nadruku na wyznaczonym materiale. Zleceniodawcy po zakończeniu zamówienia dostrzegają, że nadruk realizowany w zielonogórskiej drukarni był dobrą inwestycją.

Dodaj komentarz