Doskonały koktajl alkoholowy na wakacyjną ochłodę – Pina Colada

Najlepszy drink na urlopową ochłodę to bez dwóch zdań Pina Colada. Serwis tematyczny, jaki prezentuje drinki z całego świata, Tragos Del Mundo jest miejscem, w jakim więc musiał się pojawić ten sposób przygotowania. Pod domeną https://www.tragosdelmundo.cl/pina-colada/ można znaleźć szczegółowy opis przygotowania Pina Colady jak i zaznajomić się z historią drinka nad wyraz dobrze wszystkim znanego. piña colada – to nazwa, jakiej nikomu nie trzeba prezentować. To napój zwłaszcza znany na Karaibach. Rozgłos uzyskał w pod koniec lat 70. XX wieku, za sprawą piosenki Escape, w aranżacji Ruperta Holmesa. {Sposób wykonania koktajlu jest prosty. Można go odnaleźć na głównej ewidencji drinków IBA. Są osoby, które do głównego przepisu dodają nieco więcej Malibu, co zależy od ich kubków smakowych.

Nierzadko dodany jest także sok z ananasa, w zastępstwie kawałków owoców. Składniki konieczne do zrobienia Pina Colady to: 45 ml malibu, 45 ml mleka kokosowego, dziewięćdziesiąt mililitrów soku z ananasa, plus 3 kostki lodu. Przygotowanie Pina Colady nie zajmie nikomu sporo czasu. Trzeba albowiem wkładać lód do miksera a także wlać konkretne elementy składowe po kolei: rum, mleko kokosowe oraz sok ananasowy. Wszystko należy mieszać aż lód nie zostanie dokładnie zmiażdżony. Bez pośpiechu wlewa się otrzymany napój bez piany do szklanki. I wtedy jest gotowy do spożywania.

„Przecedzony ananas” to smaczny, słodszy karaibski koktajl alkoholowy. Przygotowywany z jasnego rumu, trzeba podawać z lodem, plastrem cytryny, a także plasterkiem ananasa. Bardziej ekskluzywna propozycja sugeruje, że Pina Coladę można podać w wyciętym ananasie. Żeby uzyskać aksamitną opcję drinka, wszystkie składniki warto zamieścić w blenderze. Dokładny przepis, umieszczony na witrynie Tragos Del Mundo pozwoli szybko przyszykować doskonały koktajl alkoholowy na wakacyjną ochłodę.

Dodaj komentarz