Największe na Podkarpaciu Centrum Kulturalno – Handlowe

Millenium Hall to największe w województwie podkarpackim Centrum Kulturalno – Handlowe. Innowacyjna architektura oraz bogata oferta sprawiają, że jest to atrakcyjna galeria w Rzeszowie, dla mieszkańców, jak i dla turystów. Znajduje się tutaj więcej niż 250 salonów modnych marek. Można tutaj odkryć najnowsze kulinarne horyzonty, bo do wyboru jest dużo restauracji i kawiarni. To miejsce idealne nie tylko na zakupy, lecz też na spotkania z przyjaciółmi i spotkania biznesowe.

Ogromnym atutem, rekomendowanym przez kupujących jest to, że Millenium Hall proponuje karty podarunkowe. To świetny upominek dla bliskiej osoby lub opcja nagrody dla zasłużonych pracowników. W takiej kategorii podana firma jest również liderem. To doskonałe wyjście, tym bardziej że z karty można korzystać we wszystkich salonach w obiekcie. Osoby, które nad wyraz lubią styl miejskiego życia bez wątpienia docenią to, że w Millenium Hall w czasie wiosenno – letnim na skwerze pojawiają się ogródki letnie i powstaje multimedialna fontanna.

Zimą natomiast działa tutaj lodowisko. Przygotowywane są na terenie placu przed Millenium Hall eventy, pokazy modowe oraz koncerty. Kolejno, atrakcyjność obiektu przejawia się również w tym, że sztuka oraz kultura są w tym miejscu udostępnione dla wszystkich. Wewnątrz umieszczone są dzieła licznych cenionych artystów, krajowych i zagranicznych. DagArt Galerie to wyłączna w Polsce galeria sztuki współczesnej, w jakiej wyszukać można dzieła artystów z całego świata. Na terenie obiektu działa także LUKR.

Jest to nowoczesny, dwupoziomowy klub, w jakim regularnie odbywają się koncerty polskich artystów. Osoby odwiedzające Millenium Hall mogą również pójść do Multikina. Na kinomanów czeka w tym miejscu dziewięć sal kinowych, obejmujących tysiąc pięćset pięćdziesiąt siedem miejsc. To wyłączny w kraju multipleks z cyfrowymi projektorami. Dla osób odwiedzających Rzeszów udostępniony jest też hotel Hilton Garden Inn. Szeroka baza hotelowa pozwala na wygodny odpoczynek.

Dodaj komentarz