Propozycja cenowa budząca zaciekawienie zleceniodawców, którzy planują korzystać z niebanalnej fotobudki

Szczegółowo opracowane pakiety usług fotobudki na dowolne imprezy są dowodem tego, że marka Fotobu.pl troszczy się o swoich zleceniodawców. Udostępnione zestawy są zaprezentowane na landing page, razem z zaznaczeniem, ile kosztują. Trzeba przyznać, że możliwość fotolustro cena jest atrakcyjna nie tylko z uwagi na oryginalność rozwiązań, ale też na atrakcyjne ceny.

Wszystkie pakiety obejmują: nieograniczoną ilość zdjęć, dużo gadżetów do wybrania, dowolne tła, opcję umieszczenia swojego tekstu ze zdjęciem, opiekę pracownika czuwającego nad przebiegiem zabawy przy fotobudce, przechowywanie zdjęć na DVD albo na pendrive, indywidualną galerię online pozwalającą podzielić się fotografiami z przyjaciółmi a także przyjazd na miejsce imprezy do 100 kilometrów gratis. To, że w kwocie wynajmu fotobudki można zrobić fotografie bez ograniczeń jest bardzo atrakcyjne dla organizatorów imprezy. Ponadto, mogą oni liczyć na spory katalog zabawnych i interesujących akcesoriów do zdjęć. Tło, gadżety oraz teksty pod fotografiami mogą być wybrane do tematyki przewodniej konkretnego wydarzenia. Zespół Fotobu.pl nie tylko dowiezie fotolustro, lecz będzie też pilnować przebiegu zabawy, wklejając zdjęcia do Księgi Gości, układając akcesoria i zabawiając uczestników zabawy.

Użytkownicy nie muszą jednocześnie niczym się martwić oraz skupiają się wyłącznie na doskonałej zabawie. Nic dziwnego, że Fotobu chwali się tyloma pozytywnymi opiniami. Można je zobaczyć na witrynie. Dodatkowo, można też sprawdzić dotychczas wykonane przez firmę gadżety oraz wybrać dla siebie najlepsze.
W każdym pakiecie przygotowano: ustawienie fotobudki w określonym czasie, nieograniczoną ilość zdjęć, śmieszne dodatki, tło do wyboru, funkcję podpisu, animacje GIF, personalizację wydruków, pomoc asystentów w trakcie zabaw, stworzenie spersonalizowanej galerii online a także otrzymanie DVD ze zdjęciami.

Dodaj komentarz