Ekskluzywne hotele w Krakowie

Prestiżowe obiekty hotelowe w Krakowie Best Western przeznaczone są dla klientów, którym zależy na tym, by odpoczywać w komfortowych okolicznościach, niezależnie od tego, czy w stolicy województwa małopolskiego są na urlopie, czy w podróży służbowej.

Best Western Plus Kraków Old Town jest miejscem, jakie bardzo dobrze wpisuje się w warunki, jakich spodziewają się goście. Poza licznymi ułatwieniami można oczekiwać również, że hotel best western kraków będzie przystosowany do bieżących obostrzeń powiązanych z pandemią. Niebanalnie urządzone wnętrza oraz najwyższa jakość obsługi powodują, że osoby, które pojawią się tutaj przynajmniej raz bez wątpienia będą chciały jeszcze w to miejsce powrócić. Zwłaszcza, że lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa jest nad wyraz dogodna.

Od rynku hotel znajduje się jedynie o parę kroków. Hotel znajduje się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. To idealne rozwiązanie dla osób które cenią historyczne nawiązania. Dziewięćdziesiąt dwa pokoje udostępnione są w dwóch standardach. Do dyspozycji gości jest parking w obiekcie. Na terenie Best Western Plus Kraków Old Town działa restauracja Midtown, w jakiej serwowane są wyśmienite potrawy kuchni polskiej, zagranicznej oraz specjały Szefa Kuchni. W restauracji każdego dnia wydawane są także przepyszne śniadania, wykonane tylko ze świeżych produktów. Pokoje dostępne są dla gości w standardach Premium oraz Superior.

Wyposażone są one w wiele udogodnień, z jakich goście na pewno z chęcią skorzystają w czasie pobytu. Na witrynie obiektu wszystkie pokoje są dokładnie opisane. W hotelu z chęcią meldują się także goście biznesowi, tym bardziej, że aule na konferencje są kompleksowo wyposażone. Oferty przygotowane specjalnie spełniają oczekiwania gości którzy przyjeżdżają do Krakowa, abstrahując od tego, jaka panuje pora roku. W krakowskim hotelu można także zdecydować się na zrobienie przyjęć okolicznościowych. Hotel ten przygotowany jest dla wielu gości, o różnych oczekiwaniach.

Dodaj komentarz