Kwiaty oraz kokardy we włosach – w jaki sposób odmłodzić się poprzez fryzurę?

Lato to czas szaleństw, przede wszystkim w modzie oraz jak najbardziej we włosach. Finalnie nie musimy ich więzić pod czapkami, opatulać szalikami, możemy wypuścić je na wolność oraz pozwolić na życie własnym życiem. To pora roku, jaka kusi odcieniami, powoduje, że mamy znacznie więcej odwagi na eksperymenty. Właśnie dlatego także jeżeli nawet do tej pory nie należałyśmy pod żadnym pozorem do zwolenniczek strojenia głowy, to najważniejsza pora się przełamać oraz pobawić własną fantazją.

Nowoczesna oferta daje tak kolosalny wachlarz wyboru, iż mamy w rzeczy samej znaczące pole do popisu. Małe oraz kolosalne kwiaty, spinki, wsuwki, opaski, kokardy-wszystko jest dozwolone oraz pożądane. I zapewnia idealna wrażenie, z przyciąganiem spojrzeń męskich włącznie. Na topie od paru sezonów jest min. styl romantycznej hipiski. Ta innowacyjna, z lat 60-tych, nosiła żywe kwiaty we włosach, a jej włosy były płaskie i bez życia, jak u nimfy. Nowoczesna ma energię w sobie oraz na głowie.

Wskutek tego dla wzmocnienia efektu zalecane jest podkreślenie naturalnego skrętu za pomocą kremu, wysuszenie włosów tuż przy opuszczeniu ich w dół, a później ich wyszczotkowanie. Wystarczy prosta opaska z kwiatem oraz olśniewająca fryzura sezonowa gotowa. Kokardy kojarzą się z idyllicznymi latami dziecięcymi, niemniej jednak również z gadżetem, jaki jak bumerang wraca co jakiś czas do świata mody. Przynajmniej raz na parę sezonów robi furorę, w rozmaitych wcieleniach, więcej o tym na stronie internetowej odmładzające fryzury dla 40 latki.

Czasami spotyka się ją w formie ozdoby torebki, na breloku do kluczy lub ewentualnie samochodu, w wielu przypadkach w formie spinki, jeszcze innym wspólnie bezpośrednio na ubraniu. Także fryzjerzy sięgają po nią z rozkoszą, z tym, że jest ona o wiele mniej formalna, aniżeli ta na warkoczach z dawnych czasów. Jako tworzywo preferuje się tiul bądź też inne, niezobowiązujące materiały, pozwalające na nieskrępowaną zabawę tworzywem i kształtem.

Dekoracje do włosów formie kokard imponują ferią barw i obrotnością. Te najprostsze, na które pozwolić sobie może każda dziewczyna z gwarancją ładnego efektu, są opaski do włosów. Wolno je nabyć w postaci wieczorowej (ażurowe, metalowe, srebrne, z piórami), jak i wersji dziennej, lekkiej oraz z przymrużeniem oka. Ostatnim przebojem są kokardy z włosów, jaki to pomysł wylansowały Lady Gaga oraz Paris Hilton. W internecie udostępnianych jest wiele instruktaży, jak zrealizować ją sobie samodzielnie, można też sięgnąć po gotowe ozdoby z dodatkiem naturalnych włosów i już jesteśmy w stanie poczuć się jak celebrytka z gazet. Malutka rzecz, a dodaje optymizmu i cieszy.

Dodaj komentarz