Cięcie laserem realizowane przez firmę AL – TER

Wycinanie laserem realizowane przez zakład AL – TER to usługa z jakiej najczęściej klienci korzystają w tym miejscu. Można decydować się na to, by w ten sposób obróbce poddawać dowolny materiał. Co ważne, nie jest później po wykonanej usłudze niezbędna jakakolwiek obróbka końcowa. Uszczelniane mogą być nawet końcówki tkanin syntetycznych albo dywanów. Ich krawędzie będą chronione przed strzępieniem się.

Powstałe podczas cięcia szczeliny będą tylko nieco większe od samej wiązki laserowej. To pozwoli na wycinanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów oraz realizację niestandardowych zamówień. Z tego względu zasady dla każdej współpracy wyznaczone są na indywidualnych zasadach. Maszyny stosowane do cięcie laserem plexi nie zużywają się, dlatego koszty realizacji zlecenia są też niższe. Z dokładną listą materiałów nadających się do cięcia laserowego można zapoznać się na witrynie internetowej. Poza cięciem można także zdecydować się na usługę znakowania lub grawerowania.

W czasie grawerowania materiał jest silniej nagrzewany przez wiązkę laserową i dochodzi do odmiany koloru oraz wytworzenia kontrastu albo do wyparowania i spalenia materiału. Z tego względu grawerunek jest wytrzymały oraz wykazuje odporność na ścieranie. Znakowanie laserowe to z kolei znakowanie materiałów przy użyciu wiązki lasera. Imponująca dokładność pozwala otrzymać dokładne grafiki. Na witrynie można także sprawdzić różne realizacje i nabrać przekonania, że współpraca będzie korzystna.

Szczegóły ustala się indywidualnie. Kiedy przedsiębiorca minimum raz zdecydowany jest na to, aby we wskazanej firmie realizować usługi, to będzie chciał to też zrobić przy kolejnej okazji. W nowocześnie zaprojektowanym parku maszynowym zamówienia są wykonane pod nadzorem doświadczonych specjalistów, co zapewnia ich staranność i terminowość. Nowoczesny sprzęt pozwala na obróbkę dowolnych formatów i realizowanie trudnych zleceń.

Dodaj komentarz