Działający mobilnie serwis opon dla samochodów ciężarowych

Działający mobilnie serwis opon dla aut ciężarowych Truck Opony s.c. w Poznaniu i w okolicach cieszy się dobrymi opiniami. Samochody z mobilna wulkanizacja cennik przyjadą na miejsce wskazane przez zleceniodawcę z kompletnym sprzętem. To umożliwi sprawny montaż i demontaż opon ciężarowych w różnym rozmiarze.

Zrobione mogą być też: pogłębienie bieżnika opon, naprawa opon na zimno i na gorąco, zweryfikowanie ciśnienia w oponach, bądź wyważanie kół w zależności od rodzaju felgi z zastosowaniem metody tradycyjnej albo proszkowej. Zaprezentowana firma znana jest z tego, że oferuje komfortowe, najsprawniejsze i oszczędne wyjście serwisowe na terenie województwa wielkopolskiego. Zaznajamiając się z opiniami na temat firmy, jakie zamieszczone są na stronie www prędko można dojść do wniosku, że warto korzystać z tych usług.

Składający się z dwóch osób team bardzo dobrze radzi sobie z każdym zleceniem. W branży oponiarskiej ma on ponad 20letnie doświadczenie oraz ciągle się dokształca dlatego żadne ze zleceń nie jest wyzwaniem. Firma współpracuje z dużymi hurtowniami oraz z producentami ogumienia. Z tego względu w każdym przypadku będą założone takie opony na jakich zależy kierowcy. Mobilny serwis opon prosperuje całodobowo, przez siedem dni w tygodniu, wobec czego jest dostępny dla kierowców zawsze, gdy oni tego potrzebują.

Do dyspozycji są trzy pojazdy serwisowe, przygotowane do obsługi większości aut ciężarowych jakie poruszają się po krajowych trasach. Poza naprawą serwis zajmuje się też sprzedażą opon do samochodów ciężarowych. Są to opony cenionych marek w atrakcyjnej cenie. Eksperci z podanej firmy odpowiedzą także na wszystkie pytania kierowców, jak i doradzą odnośnie tego, w jaki sposób dbać o opony i co jest znaczące w trakcie reparacji ogumienia dla aut ciężarowych. Firma nie bez przyczyny wchodzi w skład znanych stowarzyszeń z branży, gdyż gwarantuje najwyższe standardy obsługiwania.

Dodaj komentarz