Kompleksowe usługi, ułatwiające stworzyć harmonijny wizerunek danej marki

Profesjonalne podejście do utworzenia wizerunku firm z dowolnych dziedzin spowodowało, że agencja kreatywna Made by Dziwak może od 10 lat cieszyć się sporym uznaniem oraz zaufaniem ze strony zleceniodawców. Wystarczy obeznać się z dotychczasowymi projektami firmy na jej stronie internetowej, by się o tym przekonać. Na witrynie firmy zlecenia podzielone są według działów, dlatego można decydować, czy chce się korzystać z wybranej opcji, bądź z kilku usług.

Projekty logo – wszystko zrealizowane jest wzorcowo. Z tego względu zleceniodawcy często decydują się na to, by eksperci zajmowali się kompleksowo stworzeniem harmonijnego wizerunku dla ich interesu. Klienci mogą skorzystać ze świadczeń w zakresie dziedzin: logo, materiały reklamowe, witryny internetowe, fotografia biznesowa i druk. Dodatkowo, na strony klientów opracowane są angażujące artykuły.

Logo to znaczący element każdej marki, a więc specjaliści z Made by Dziwak troszczą się o to, by było ono oryginalne. Przedsiębiorca dostaje trzy propozycje do wyboru, w wersji kolorowej oraz achromatycznej. Otrzymuje również favicon. Komplet plików zawiera logo wektorowe do wydruku i dedykowane do sieci. Zleceniodawcy otrzymają też plik materiałów reklamowych: wizytówki, papier firmowy, teczkę firmową, koperty, folder, ulotki, ofertę, jak i grafiki do mediów społecznościowych.

Wszystkie materiały zostaną dla przedsiębiorcy wydrukowane na wysokiej jakości papierze. O tym, jaki będzie ich nakład decyduje zleceniodawca. Tymczasem, zrobiona dla niego witryna online będzie jego wizytówką w Internecie a także będzie przystosowana do standardów www. Odnosi się to również do usług powiązanych z zarządzaniem sklepem www. Wszystkiego dopełnia fotografia produktów. To dowodzi, że propozycja usług agencji Made by Dziwak ukierunkowana jest na stworzenie atrakcyjnego wizerunku określonych przedsiębiorstw jest kompleksowa. Każdy, kto chce korzystać ze świadczeń, powinien obeznać się z profilem działalności agencji.

Dodaj komentarz