Obsługa klientów biznesowych w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek

Iwona Cebo – Kubiczek posiada w Dąbrowie Górniczej profesjonalną kancelarię adwokacką, w jakiej można skorzystać z usług odnoszących się do wszystkich gałęzi prawa. Można w takim razie korzystać ze wsparcia specjalistki, kiedy nasza sprawa dotyczy: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, czy też edukacji lub szkolnictwa. Spersonalizowane ukierunkowanie i pasja adwokatki sprawiają, że w dziedzinie adwokaci dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. W głównej mierze, jest ona doceniana za efektywność w doradztwie oraz w rozwiązaniu prawnych problemów. Oferta skierowana jest tak samo do klientów prywatnych, jak i dla klientów biznesowych. Obsługa prawna poza poradnictwem obejmuje reprezentację klientów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi.

Doskonała znajomość prawa oraz dwudziestoletnie doświadczenie dają klientom gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich perfekcyjnie reprezentowała. Co znaczące, jej kancelaria nawiązuje współpracę również z renomowanymi kancelariami z całego świata, a więc o ile jakąś sprawę należy rozwiązać poza granicami kraju, to również adwokatka może w tym pomagać. Klienci indywidualni, jacy zgłaszają się do takiej kancelarii mogą oczekiwać na: poradnictwo prawne, wsparcie w przygotowniu treści licznych umów, pozwów i innych pism procesowych.

Głównie, klienci skorzystają w tym punkcie ze wsparcia w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, a także w zakresie przyznawania odszkodowań i windykacji zobowiązań finansowych. Prawo karne oraz prawo administracyjne to kolejne dziedziny, w jakich można liczyć na wsparcie specjalistki. W dodatku, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek pomoże w: przygotowaniu zaskarżeń do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, poradnictwie w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawa budowlanego. Jeżeli jest taka konieczność, to w imieniu klientów weźmie udział w negocjacjach różnego rodzaju i będzie reprezentować interesantów w sądzie.

Dodaj komentarz