Rzetelne świadczenia w obrębie gięcia blach dowolnego typu

Grupa Wiss pośród licznych usług oferuje także takie związane z gięciem blachy. Rzetelne świadczenia w obrębie gięcia blach różnego typu są zrealizowane precyzyjnie oraz terminowo, ze względu na to, że zakład dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Z tego powodu opłaca się rozpocząć współpracę z Wiss, telefonując lub wysyłając formularz zgłoszenia za pomocą strony internetowej. Usługa taka jak gięcie blachy bielsko zrobiona jest przy użyciu nowoczesnych hydraulicznych pasów krawędziowych, sterowanych numerycznie. Ich maksymalny nacisk wynosi dwieście dwadzieścia ton. Naciski takie umożliwiają zginać blachy do 10 milimetrów grubości a także trzech m szerokości.

Doświadczenie inżynierów Wiss i dysponowanie innowacyjnym sprzętem pozwalą na gięcie blach o wyjątkowo różnych formach. Najwyższa jakość oraz precyzja gięcia zapewniona jest tak samo przy wykonywaniu zamówień większych, małoseryjnych, jak i prototypów. Gięcie elementów odbywa się z dokładnością do 0,1 milimetra, ze 100% seryjnością. Kąty da się z kolei korygować poprzez dogięcie. Na stronie firmy można sprawdzić przykładowe portfolio i przekonać się, że w temacie gięcia blach Wiss jest liderem.

Zginarki krawędziowe wykonują wszystkie czynności sprawnie, a obsługują je wykwalifikowani technicy. Spora gama zastosowanych dodatków umożliwi wszechstronne wykorzystania oraz elastyczność. Nie ma znaczenia długość, grubość, wytrzymałość, albo twardość blachy, bo operatorzy użyją do prac bezdotykowych systemów pomiaru kątów. Wykonana w Wiss obróbka plastyczna metali jest natychmiastowa, dokładna oraz gwarantuje wysoką seryjność. Jest to nie tylko produktywne, ale też ekonomiczne. Zastosowana przez specjalistów technika ma szczególne znaczenie w wypadku założenia powtarzalności całego procesu, kiedy to chce uzyskać się dużą serię takich samychelementów przy niewielkim koszcie za 1 element. Wszechstronna metoda stosowana jest na cienkich, jak i na grubych blachach.

Dodaj komentarz