Wybór sali weselnej – w jakim miejscu zorganizować ślub?

Jakakolwiek para młoda wybierając salę na zorganizowanie własnego ślubu powinna zwrócić uwagę na parę elementów. Jednym z nich jest parking dla gości. Nie stateczne by było aby goście sami poszukiwali sobie miejsca parkingowego i aby trzeba było z tego powodu długo na nich czekać. Następną sprawą jest to, iż wypada zwrócić szczególną uwagę na to czy dana sala jest wyekwipowana w ogrzewanie i klimatyzację. Wiele jest uzależnione od tego kiedy tak właściwie ma się odbyć wesele. Jeżeli w zimę to na pewno nie będzie to przyjemnie napomykane wesele jeśli goście będą marzli, a w lato że będą się przesadnie pocili albo byłoby im nad zwyczaj duszno.

Kolejną rzeczą na jaką powinni zwrócić szczególną uwagę nowożeńcy jest to czy dana sala ma wskazane miejsce do palenia papierosów. Ogólnie wiadomo że w salach ślubnych nie wolno palić jednak powinniśmy wziąć pod szczególną uwagę to że nie wszyscy z naszych gości nie palą. Sale weselne starają się spełniać tą potrzebę gości i na ogół mają wyznaczone odpowiednie miejsce na palarnię. Niemniej jednak warto o to zapytać, żeby się nie okazało, że nasi goście na przysłowiowego dymka musieli wychodzić przed lokal w deszcz.

Następną dość znaczącą rzeczą jest to czy dana sala weselna ma ogród i prawdopodobny mini plac zabaw dla dzieci. Jeżeli będziemy zapraszać wyłącznie gości dorosłych to nie ma to znaczenia, jednak, jeśli będzie także dużo dzieci to wypadałoby i im zapewnić rozrywkę – więcej na witrynie internetowej wesela świdnica. Powinniśmy również ujrzeć czy jest wystarczająco sporo miejsca na tańce, bowiem nie po to robi się wesele żeby wszyscy siedzieli cały wieczór oraz noc tylko po to aby się wszyscy prawidłowo bawili. Jeżeli to wszystko mamy już ustalone to czas najwyższy zająć się oferowanym jadłospisem. Sale weselne ze względu na swoje doświadczenie w takich imprezach mają już ustalone wstępne jadłospisy i warto w tym temacie polegać na wskazówkach menagera, albowiem szykuje on to nie pierwszy raz. To dziś już wolno stroić salę i zapraszać gości. Jeśli spełnimy wszystkie podstawowe wymogi to mamy pół sukcesu za sobą reszta zależy już tylko od naszych gości.

Dodaj komentarz