Wynajem drukarek i kserokopiarek dla przedsiębiorstw

Wynajem drukarek i kserokopiarek dla firm jest przedmiotem oferty marki TonDruk. Każdy klient może oczekiwać, że wszystko będzie przystosowane do jego oczekiwań. Niezależnie od tego, czy ktoś chce wynajmować drukarkę, urządzenie wielofunkcyjne lub kserokopiarkę, może liczyć na korzystne dla siebie warunków.

Usługa podliczona jest na podstawie raportów, a więc wglądu do statystyk wydrukowanych stron. Można też liczyć na pomoc pracowników, od opracowania oferty przez zainstalowanie ksero aż po naprawę. Jeśli komukolwiek zależy na tym, aby nie kupować sprzętu i musi zaoszczędzić, to dzierżawa kserokopiarek jest stworzony dla niego. Nie ponosi się wówczas kosztów nabywania urządzenia, materiałów eksploatacyjnych i serwisu.

Nowocześnie zaprojektowane drukarki oraz kserokopiarki w niskich abonamentach są niezawodne, dlatego można oczekiwać, że jakość wydruku okaże się doskonała. Jako, że wszystkim użytkownikom można będzie dać uprawnienia, uzyska się dostęp nad wszystkimi wydrukami firmowymi. TonDruk na rynku wynajmowania urządzeń wielofunkcyjnych biurowych działa już prawie od 20 lat. Z tego względu można oczekiwać, że oferowane w takim miejscu świadczenia będą na wysokim poziomie. Specjaliści z TonDruk dopasują dla właściciela firmy wypożyczającego osprzęt najlepsze propozycje.

Oszczędność można będzie wyczuwać już po pierwszym miesiącu użytkowania. Kompleksowa obsługa, odnosząca się do osprzętu drukującego jest tutaj wzorcowa. Katowicka marka dostarcza rozwiązań dla zleceniodawców z całego kraju. W ramach funkcjonowania TonDruk bierze się pod uwagę: kompletną dyspozycyjność dla zleceniodawców, szybką realizację usług, proponowanie wysokiej jakości osprzętu. Dostarczanie materiałów oraz urządzeń drukujących to nie jedyne, z czego można tutaj skorzystać. Udostępnione są także: dzierżawa i serwis wypożyczanych sprzętów. Wszystko omawia się personalnie z właścicielami firm.

Dodaj komentarz