Wszechstronna oferta smakowa kulek do papierosów w sklepie Qlki

Bogata propozycja smakowa kulek do papierosów w punkcie sprzedaży Qlki zachęca palaczy do tego, aby w punkcie takim robić zakupy regularnie. Tym bardziej, że mają okazję tutaj oczekiwać na atrakcyjne ceny. Udostępnione dla konsumentów smaki to: arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, czerwone wino, jabłko, jagoda, kwiat jaśminu, liczi, lodowy arbuz, mięta, mięta cola, mięta mocna, mix, pomarańcz, truskawka a także zielona herbata. Tak spore bogactwo smakowe kulki do papierosów sprawi, że kupujący szybko wyszukają dla siebie odpowiednie smaki. Abstrahując od gustu, okazja będzie dobrać coś smacznego.

Poza tym, że można dobrać posmak, to można jeszcze zadecydować, jaką ilość kulek chciałoby się nabywać. Możliwości do wyboru to: jedno pudełko, dziesięć pudełek, sto pudełek a także 100 sztuk. Klienci cenią to, że mają tak sporo rozwiązań do zrealizowania. Mogą uprzyjemniać standardowe palenie, decydując się na określone posmaki. W chwili, gdy z rodzimego rynku w maju 2020 roku wycofano z obrotu papierosy mentolowe, Qlki stały się idealną alternatywą. Wystarczy je aplikować według instrukcji dostępnej na stronie, kliknąć i natychmiastowo delektować wybranym smakiem papierosa. Kulki smakowe umieszcza się wprost w filtrze papierosa, aby uzyskać posmak. Wystarczy włożyć wykałaczkę do połowy filtra, by powstał otwór na kulkę. Płaską stroną wykałaczki powoli nakłada się kulkę w filterek i następnie już tylko należy kliknąć w Qlik.

Wszystkie kapsułki są bezpieczne i zapewniają otrzymanie naturalnego aromatu. Najwyższej jakości produkty mają wiele dobrych opinii, wobec czego będą odpowiednie. W Qlki każdy towar jest właściwie opisany, w związku z czym klient nie będzie mieć trudności, aby dopasować adekwatny posmak. Dostępne Qlki smakowe są atestowane, mają niezbędne dokumenty dopuszczające je do użytku, co jest następnym walorem. Jeśli inetrnauta planuje kulki nabywać systematycznie, to powinien w sklepie stworzyć konto.

Dodaj komentarz