Odbywające się w profesjonalnych warunkach wybielanie zębów w Fan – Dent

Profesjonalne wybielanie zębów w Fan – Dent oferowane jest dla pacjentek i pacjentów, którym będzie zależało na cudownym, białym uśmiechu. Na zębach często osiądą barwniki z jedzenia, kawy, herbaty, wina lub papierosów. Zęby nie prezentują się wówczas świetnie.

Dlatego warto decydować się na wybielanie zębów gdańsk w czasie jakiego składniki żelu wybielającego wnikną w głąb zębów oraz uwolnią atomy tlenu, jakie doprowadzają do utlenienia, czyli wybielenia przebarwień. Śnieżnobiały uśmiech to podstawa dla wspaniałego samopoczucia i pewności siebie. Zabiegi wybielające opłaca się przeprowadzać u dentysty, ponieważ wtedy zyskuje się pewność, że będą one profesjonalne.

Wykwalifikowany dentysta dba także o to, żeby zabieg odbywał się w bezpiecznych warunkach. Warto też pamiętać o tym, że niektóre z defektów ciężko będzie usunąć tylko pastami do wybielania. Są to na przykład przebarwienia po antybiotyku albo zęby z defektami szkliwa. Wybielać można też zęby nadwrażliwe, podczas gdy pacjent zmaga się z paradontozą. Wówczas nad wszystkim czuwa periodontolog. Przed zabiegiem wybielania przeprowadzane jest czyszczenie i skaling. Oferta wybielania obejmuje: wybielanie jednoseansowe, wybielanie przy użyciu lasera, a także wybielanie zębów martwych.

Wybielanie w trakcie jednej wizyty polega na wykorzystaniu żelu wybielającego. W takiej sytuacji dziąsła osłonione są koferdamem. Zabieg trwa około 2 godziny. To także bezpieczna metoda dla zębów z obnażonymi korzeniami zębów. Można je zabezpieczyć, by nie była dokuczliwa nadwrażliwość. Wybielanie z zastosowaniem lasera daje świetne rezultaty estetyczne.

Uzyskuje się gwarancję, że tkanki zębów będą w stanie nienaruszonym. To efekt tego, że podczas zabiegu powstaje biomodulacja. Po leczeniu kanałowym zęby często mają inny kolor. Wtedy może okazać się konieczne przywracanie wcześniejszego koloru zęba. W Fan – Dent dentyści, którzy zajmują się wybielaniem poradzą sobie również z takim problemem. O ile jest to konieczne, to przed zabiegiem wykonane będzie wzmocnione uszczelnienie kanału.

Dodaj komentarz