Profesjonalne maszyny do wydawania artykułów BHP pracownikom

Dobór perfekcyjnych ŚOI to specjalność firmy HF Safety. Są to przykładowo rękawice robocze, wykazujące odporność na przecięcie, oddziaływanie substancji chemicznych, bądź ciepło.

Z uwagi na to, że pracownicy zaprezentowanej firmy mają niemałe doświadczenie w zakresie BHP, za każdym razem służą użytecznymi wskazówkami a propos dopasowania właściwych produktów. Podstawowym warunkiem odpowiedniego doboru wskazanych produktów z takiej grupy jest rozpoznawanie i ocena zagrożeń jakie występują na konkretnych stanowiskach pracowniczych.

Na bazie pozyskanych danych na wyznaczonych stanowiskach szacuje się ryzyko i dokładnie podaje zakres oraz typ ochrony i powiązane z tym minimalne oczekiwania parametrów ochronnych ŚOI. Sprawdzenie oczekiwań klienta oraz zrobiony wstępny audyt wykonany w konkretnym miejscu pracy pozwoli utworzyć później specjalistom z HF Safety propozycję handlową stuprocentowo dostosowaną do potrzeb konkretnego kontrahenta. Jednocześnie uwzględnione są aktualne przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy.

W doborze konkretnych środków znaczenie ma w głównej mierze bezpieczeństwo pracowników, ich komfort w trakcie wykonywanych obowiązków a także jakość proponowanych produktów. Proponowane środki ochrony spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa, jak i mają znak jakości CE i odpowiednie certyfikaty jakości. Zwykle wybierane są przez kupujących rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki.

Dodatkowo proponowane są również: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe oraz wyroby z kategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. Konsumenci osobiście decydują, jakie z wyrobów są im potrzebne w ich zakładzie pracy.

Dodaj komentarz