Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu

Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu zarządzany jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są pacjenci ze schorzeniami takimi jak: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a o ile to konieczne, pacjenci poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Katalog zabiegów, jakim można się poddawać zaprezentowany jest na stronie gabinetu.

Można przeczytać, jak przebiega biopsja fuzyjna, zobaczyć dane do kontaktu oraz wpisać się na pierwszą wizytę. Lekarz realizuje kompletny zakres leczenia chorób układu moczowego i męskich narządów płciowych. Kompletna diagnostyka rozszerzona jest zawsze o badanie ultrasonograficzne. Zabiegi oraz operacje, jakie są wykonywane w tym miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej oraz biopsja fuzyjna. Specjalista urolog ma doskonałe wykształcenie i bez przerwy kształci się w kierunku, jaki jest dla niego wiodącym.

Można w takim razie oczekiwać, że usługi medyczne będzie wykonywać na najwyższym poziomie. Wyróżnia go też spersonalizowane podejście do każdego pacjenta. Przed podejmowaniem jakichkolwiek kroków lekarskich obeznaje się z historią choroby wybranej osoby.

Holistyczne nastawienie sprawia, że pacjenci prędzej cieszą się zdrowiem lub łagodnie przejdą przez objawy choroby. W czasie wieloletniej praktyki klinicznej rozwijał techniki operacyjne, tak samo laparoskopowe, jak i tradycyjne. Przeszedł też kurs z zakresu USG w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To lekarz, jakiemu można w pełni ufać.

Dodaj komentarz