Nowoczesne samozaładowcze wózki paletowe MDE – Lifts

Innowacyjne samozaładowcze wózki paletowe MDE – Lifts to świetna opcja zastępcza dla wind załadowczych na rynku. MDE – Lifts Mikołaj Doering to marka proponująca półautomatyczny wózek paletowy jaki można wykorzystywać na różnych autach w wybranej flocie. Jedno urządzenie pracujące na wielu samochodach to doskonałe rozwiązanie, jakie zastępuje tradycyjne paleciaki.

Także wówczas, gdy samochód ma usterkę, wózek stale pracuje. Skorzystanie z niego zmniejszy także koszty paliwa. Na stronie www przedsiębiorstwa podane są precyzyjnie parametry techniczne wózka, co pozwala o wiele bardziej przekonać się do skorzystania z takiego rozwiązania.

Przyszli nabywcy mogą sprawdzić: wysokość podnoszenia, wagę wózka, maksymalne obciążenie, liczbę cykli na jednym załadowaniu z baterią litowo – jonową, a także sposób ładowania. Następnie mogą zamawiać wózek przez formularz internetowy albo zadzwonić do siedziby firmy celem podania wszystkich detali.

Precyzyjna charakterystyka wózka również jest uwzględniana i obejmuje: model wózka, jego budowę oraz rozmiary konstrukcyjne.

Przedsiębiorstwo dynamicznie rozwija się na rynku wyposażenia transportu i magazynu, a więc można spodziewać się, że zaprezentowany produkt będzie wyróżniała najwyższa jakość użytkowa. Ze względu na to, że eksperci o wózkach paletowych wiedzą wszystko, zawsze udzielają rady kupującym odnośnie tego, jak z nich doskonale korzystać.

Projekt wózków jest stale ulepszany, gdyż wraz z długoletnim doświadczeniem specjaliści poznali kłopoty użytkowników w trakcie załadunku i rozładunku towaru. Kupujący dokonując zakupów w takim miejscu wiedzą, że dostają najnowszy sprzęt z gwarancją serwisową.

Serwis zrealizowany jest w autoryzowanym salonie MDE – Lifts. Właściciele firm, którzy dotychczas zdecydowali się na zakup w podanej firmie mają przesłanki jedynie do zadowolenia. Na stronie można zobaczyć ich opinie oraz zamawiać prezentację wózka. Opłaca się też sprawdzać cenę, bo systematycznie udostępniane są rabaty.

Dodaj komentarz