Realizowana kompleksowo usługa ułożenia kostki brukowej

Kompleksowa usługa układania bruku to powód dla jakiego przedsiębiorstwo OmegaBruk nie może skarżyć się na brak klientów. O tym, że brukarze posiadają spore doświadczenie poświadcza na przykład to, iż nad wyraz dokładnie wyprowadzają spadki przy zastosowaniu sprzętu geodezyjnego. Inwestorzy nie muszą się bać jakichkolwiek opłat dodatkowych albo martwić tym, że samodzielnie będą musieli coś kupić.

Wszystkimi kwestiami zajmują się brukarze z podanej firmy. Cena za ukladanie kostki brukowej jest podana na indywidualnych zasadach, po przeprowadzeniu pomiarów u zleceniodawcy. Specjaliści proponują także surowce a także próbnie zajmą się zaaranżowaniem całej nawierzchni. Po akceptacji kosztorysu pracownicy zajmą się wykonaniem projektu. Do zaakceptowania zostają barwa oraz forma wyselekcjonowanych kostek brukowych.

Projekty wykonane są zwłaszcza przy bardziej skomplikowanych zamówieniach, przy jakich ważne jest to, by bruk współgrał z otoczeniem oraz był ułożony w nieszablonowy sposób. Przedsiębiorstwo ma bogate zaplecze sprzętu. Są to: zagęszczarki, piły, koparki, wywrotki, czy samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony, co zmniejsza wydatki wykonania usługi.

Ze względu na tak sporą specjalizację OmegaBruk rozszerzyła świadczenia także o brukarstwo artystyczne. Na witrynie można przejrzeć portfolio i stwierdzić, iż ukladanie kostki brukowej przez tę markę jest na wysokim poziomie. Brukarze posiadają uprawnienia oraz cały czas zdobywają doświadczenie. Firma może więc zrealizować rozbudowane zamówienia.

Dodaj komentarz